18/19 – JORNADA 7

10 i 11 de Novembre del 2018.

El nostre Sènior Masculí perd la imbatibilitat mentre el Sènior Femení s’acosta a la primera victoria però no acaba d’aconseguir-la.

El Sènior Masculí encaixa la primera derrota de la temporada en un matx on els vermells no van desplegar el seu millor joc en tot el partit i on les badades i imprecisions a causa del cansament van ser determinants.

El Sènior Femení cedeix en un matx on tot i el bon paper de les vermelles, l’encert exterior de les visitants les han condemnat.

El Sots-25 Masculí guanya en un partit molt complet per part dels vermells.

El Júnior Masculí A perd en el seu desplaçament en un matx on les errades no forçades han sigut determinants.

El Júnior Masculí B  perd contra un equip que ha sabut castigar els errors dels vermells.

El Júnior Femení guanya còmodament gràcies a un molt bon ritme ofensiu.

El Cadet Masculí perd tot i competir bé durant mig partit, però durant la segona meitat el físic dels vermells no aguanta i fa que els visitants ampliessin un marcador que els números del qual no reflexa el partit.

El Cadet Femení guanya gràcies a una molt bona tasca en defensa.

El Cadet Femení-UE Cadaqués perd en el seu desplaçament en un matx on les errades en el tiri algunes en defensa han sigut determinants.

El PreInfantil Masculí guanya el derbi en un molt bon partit per part dels vermells.

El Mini Masculí 2007  va de més a menys i perd en un matx on els locals han castigat els errors vermells.

El Mini Femení 2007 perd degut al poc ritme en defensa.

El Mini Femení 2008/2007 perd tot i competir tot el partit en un matx on els pocs efectius i algunes errades de concentració han sigut claus.

El PreMini Masculí 2009/2010 guanya el seu matx en un molt bon partit per part dels vermells.

El PreMini Masculí 2011 perd el derbi davant d’un rival més fort en un molt bon partit per part dels vermells.

El PreMini Femení 2009/2010 guanya en el seu desplaçament en un matx molt complet.

 

_

 

CATEGORIA EQUIP LOCAL RES. EQUIP VISITANT
SÈNIOR MASCULÍ CB SANT HILARI 65-51 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
SÈNIOR FEMENÍ CB ESCOLÀPIES FIGUERES 47-55 ATHLÈTIC SILENC
SOTS-25 MASCULÍ CB L’ESCALA 34-54 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
JÚNIOR MASC. A CB SANTA COLOMA 75-59 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
JÚNIOR MASC. B CB ESCOLÀPIES FIGUERES 38-68 CB BESCANÓ
JÚNIOR FEM. CB ESCOLÀPIES FIGUERES 59-30 UNIÓ GIRONA
CADET MASCULÍ CB ESCOLÀPIES FIGUERES 44-101 CE PALAMÓS
CADET FEMENÍ CB ESCOLÀPIES FIGUERES 82-52 CEEB TORDERA
CADET FEM. -CADAQUÉS CB SALT 48-24 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
PREINFANTIL MASC. CB ADEPAF-ALBERA PERALADA 44-57 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
MINI MASC. 07 CE PALAMÓS 76-26 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
MINI MASC. 08 NJ NJ NJ
MINI FEM. 07 CB ESCOLÀPIES FIGUERES 54-104 BÀSQUET PORQUERES
MINI FEM. 07-08 GEIEG UNIGIRONA 26-52 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
PRE-MINI MASC. 09-10 CB ESCOLÀPIES FIGUERES 65-15 UNIÓ MARISTES
PRE-MINI MASC. 11 CB ROSES 66-16 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
PRE-MINI FEM. 09-10 BC FONTAJAU 16-31 CB ESCOLÀPIES FIGUERES
PRE-MINI FEM. 11 NJ NJ NJ